امروز : شنبه 5 فروردين 1396 / Saturday 25 March 2017
 

آرشیو موضوعی: سیاسی تعداد اخبار امروز: 1
امام جمعه شهر برازجان؛

امام جمعه شهر برازجان در خطبه های امروز شهر برازجان گفت: تا زمانی که مدیر متدین و انقلابی در راس امورات اجرایی کشور نباشد امید به بهبودی نیست.

یادداشت؛

با اجرای اقتصادمقاومتی در کشور توسط دولت مردان می شود کشور را از مشکلات اقتصادی فعلی نجات داد و کشور را از حالت وارداتی به کشوری صادراتی تبدیل کرد.

مردم امسال در جواب تبریک رئیس جمهور، پیامک هایی ارسال کرده اند که دیدن و مرور برخی از آنها خالی از لطف نیست.

یادداشت، حسین نجفی

نامگذاری سال 96 و همچنین محور بحثهای ایشان نشان می دهد که دغدغه مقام معظم رهبری همچنان دغدغه مسائل اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی است و در بحث اقتصاد مقاومتی بحث تولید و اشتغال همچنان به عنوان اولویت مهم کشور مطرح است.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» مدعی شد که «اصغر فرهادی» با این روزنامه مصاحبه داشته است.

سردار سعید قاسمی در برازجان؛

سردار سعید قاسمی در یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج کربلا شهر برازجان گفت: یکی از خصوصیات نظام جمهوری اسلامی ایران انقلابی بودن آن است که یادواره شهدا یک از این فعالیت های انقلابی است.

مروری بر زندگی شیخ محمدحسین برازجانی؛

شیخ محمدحسین برازجانی معروف به مجاهد در تاریخ 1249 قدم به گیتی گذاشت و در تاریخ ۱۳۱۹ به دیار حق شتافت وی فرزند نجفعلی متولد برازجان از روحانیون مبارز جنوب در جنگ جهانی اول بود.

محتشمی گفت: دغدغه اصلاح‌طلبان این است که روحانی تنها از یک حزب خاص مانند کارگزاران دعوت به همکاری کند.

گزارش تصویری/

تصاویر اولین شلیک سامانه موشکی S300 در ایران منتشر شد.

چرا «آشتی ملی» معنا ندارد؟

اگر هنوز معتقدند که در انتخابات ۸۸ تقلب صورت گرفته است، کوتاه آمدن از موضع قبلی و دست آشتی دراز کردن به سمت متهم تقلب چه معنایی می تواند داشته باشد؟ بنابراین کلمه آشتی تا قبل از تعیین تکلیف مقصران اصلی فتنه معنا ندارد .

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعطاء تسهیلات کلان را مورد اشاره قرار داد و گفت: این تسهیلات از روی رابطه اعطاء می‌شود نه از روی ضابطه و بررسی‌های لازم نیز در این زمینه صورت نمی‌گیرد.

احمد توکلی با اشاره به دیدار اخیرش با وزیراقتصاد دولت تدبیر و امید در حاشیه مراسم ترحیم مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: چندی پیش در مراسم مرحوم هاشمی آقای طیب نیا به من گفتند خیلی خسته شدند؛ایشان از این کار خسته است وانگار مطابق حال او سیر نمی کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس با بیان اینکه منع صدور ویزا برای ایرانیان نقض صریح برجام است گفت: هرگونه اقدام اتحادیه اروپا، آمریکا و سایر دولتهای غربی که مانع برقراری روابط سیاسی و تجاری مناسب در شرایط پسابرجام شود، نقص برجام است.

رئیس‌جمهور در یک اقدام فوری و بی‌سابقه، دستور تشکیل هیئت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو را برای بررسی علل و عوامل آن صادر کرده که شایسته بود در چند سال اخیر نیز چنین مسئولیت شناسی‌هایی از سوی روحانی مشاهده می‌شد.

پزشکیان با انتقاد از اینکه پول کافی برای ارایه خدمات درمانی با شرایط فعلی وجود ندارد، گفت: متاسفانه منابع با هزینه‌ها درحوزه درمان همخوانی ندارد، ضمن اینکه 3 سال پیش همه این موارد و مشکلات مطرح شد اما کسی به طرح مسائل کارشناسی توجهی نکرد؛

آموزش ناظران و بازرسان به‌عنوان مهم‌ترین بحث پیش روی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با تهیه بسته‌های آموزشی و حضور مدرسان در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها انجام می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی گفت: پالایشگاه کرمانشاه که حدود 1100 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است، امروز به قیمت 210 میلیارد تومان و پرداخت صرفاً 21 میلیارد تومان نقد در حال واگذاری است.

نماینده مردم ایذه در مجلس گفت: کمیسیون اصل ۹۰ نامه نمایندگان درباره «حسین فریدون» را به قوه قضائیه ارسال کرده است.

سال‌های متمادی در این کشور اساس حکومت بر پرورش دادن اشراف و نخبگان مالی و پولی یا نخبگان فامیلی بوده است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم علیرغم حضور در تمامی صحنه‌ها همیشه در انتخابات درست عمل کردند، گفت: نخبگان جامعه دست به انتخاب درست نزدند و مردم به اشتباه افتادند.

« قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 660 بعد »
  
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 
   
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir