امروز : پنج‌شنبه 7 ارديبهشت 1396 / Thursday 27 April 2017
 

کد خبر: 66173 این صفحه را به اشتراک بگذارید تاریخ انتشار : 1395/2/7 13:20:16
خبرنگار و عکاس افتخاری ما باشید!

خبرنگار و عکاس افتخاری ما باشید!

در جهت تعامل و ارتباط هر چه بهتر با مخاطبان،پایگاه خبری ناصرون اقدام به راه اندازی گروه شهروند خبرنگار کرده تا خبرها، تصاویر و فیلم هایی که از چشم رسانه ها دور مانده را با نام مخاطبان منتشر کند.

به گزارش "ناصرون " در جهت تعامل و ارتباط هر چه بهتر با مخاطبان،پایگاه خبری ناصرون اقدام به راه اندازی گروه شهروند خبرنگار کرده تا خبرها، تصاویر و فیلم هایی که از چشم رسانه ها دور مانده را با نام مخاطبان منتشر کند.

در همین راستا استدعا داریم سوژه های خود در شهر و روستایتان را برای ما به آدرس gomshodebaqi@yahoo.com  بفرستید تا علاوه بر انتشار در سایت، خبرنگاران ما خبرها و سوژه های شما را از طریق مسئولان پیگیری کنند.

شما می‌توانید تصاویر و سوژه‌های خود را از این دو طریق به ما ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در بخش‌های خبری پایگاه خبری ناصرون منتشر کنیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما بفرستید.

برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

۱- شماره تلفن 09386284353را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام یا واتساب، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید یا در صورت مقدور نبودن با شماره 09179297900 تماس حاصل بفرمایید.

2- علاوه بر ارسال اخبار خود از طریق تلگرام یا واتساب ، سوژه های خود را می توانید به ایمیل gomshodebaqi@yahoo.com نیز ارسال نمایید.

انتهای پیام/.

 

 

تبلیغات  
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 
   
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir