امروز : شنبه 9 ارديبهشت 1396 / Saturday 29 April 2017
 

کد خبر: 72150 این صفحه را به اشتراک بگذارید تاریخ انتشار : 1395/10/15 10:42:39
جناب سعادت، بجای پرداختن به مسائل سیاسی به فکر معیشیت مردم باشید سخنی با نماینده دشتستان؛

جناب سعادت، بجای پرداختن به مسائل سیاسی به فکر معیشیت مردم باشید

چند روزی است که هم نظران شما آستین ها خود را بالا زده اند تا جو عمومی شهرستان به چالش بکشند هرچند کار برنامه ریزی شده هدفی را برای چند ماه آینده دنبال می کند.

به گزارش "ناصرون " همانطور که نیک میدانی در نشستی که بنام سیدمحمدمهدی جعفری در تهران برگزار شد خارج از شخصیت علمی آن بزرگوار سوابقی از فعالیتهای سیاسی ایشان در اذعان عمومی دشتستان وجود دارد که مایه ناخرسندی است.

اما جریانی از شما در تهران که همان دوستان اصلاح طلب بوده و هستند، بنظر می رسد در جهت موج آفرینی در جهت اهداف سیاسی و بهره وری انتخاباتی در آینده نزدیک به بهانه تقدیر از این عزیز نشستی را طرح ریزی کردند که به گواه و شواهد اکثرا از کسانی بودند که فتنه 88 را طرح ریزی کرده یا در ان نقش افریدند یا در گذشته سوابق محکومیت سیاسی در کارنامشان ثبت شده بود .

وعجیب تر از همه حضور حضرتعالی در آن نشست بود که بیشتر جامعه انقلابی  و ارزشی دشتستان را آزرده خاطر کرد و حداقل انتظاری که از شما می رفت پس از حضور در آن نشست و ادای احترام به آن شخصیت علمی از آن جمع خارج می شدید، تا عمق درایت شما بر دیگران اثبات شود که متاسفانه اینجور عمل نکردید.

به هرحال در نهایت آن جمع دل شکسته و آزرده شده در یک نشست قانونی مراتب اعتراص خود را به گوش شما رساندند، که در اصل بخاطر این بود که به حضرتعالی اعلام کنند درست است که شما با رای حدود 1/3 آرا منتخب شدید ولی  2/3نظر مخالف بر انتخاب شما داشتند و در واقع اکثریت به شما نه گفتند.

اما حسب قانون تقدیر چنین شد که این مسولیت سنگین به شما سپرده شود، اکنون شما نماینده قانونی کل مردم شریف دشتستان هستید، لذا اگر قرار بر نظر جمعی هم باشد، شما باید بیشتر بر نظرات اکثریت پایمردی نمایید، و نگذارید جمع اقلیت که دیگران را 4% می نامد برشما چیره شود، اکنون در شرایط بد اقتصادی و گرفتاریهای عمومی آحاد ملت بنظر میرسد که بجای پرداختن به مسائل سیاسی باید به معیشیت مردم توجه کرد.

اما چندروزی است همفکران حضرتعالی که اکثرا از حامیان انتخاباتی و محافل سیاسی و رسانه ای شما میباشند پرداختن به مسائل سیاسی را بر معیشیت مردم برتری دادند و بدتر از آن اینکه آن سید گرامی را دست مایه تفکرات و غرضهای سیاسی خود قرار داده و بهانه ای جهت حمله به رقیب قرار دادند و اینجاست که بنظر میرسد حضرتعالی با تبعیت از امام جمعه محبوب شهرستان این افراد را در مسیر صحیح هدایت فرمایید همانطور که آن سید بزرگوار خود با دور اندیشی و تبعیت از ولایت با بیانیه ای زیبا از ایجاد تفرقه جلوگیری نمودند ،مطمعنا شما نیز در میل به آن مسیر گام برداشته تا همگی با اثبات ولایتمداری توطئه ها را خنثی نماییم.

فعال اجتماعی وسیاسی شهرام حسین پور

تبلیغات
علیرضا | 15 دى 1395 13:41:32 | ارسال پاسخ
1
1
احسنت بر آقای حسین پور. نگذارید این اصلاح طلبان یکه تازی کنن
داریوش صالحی | 15 دى 1395 19:17:31 | ارسال پاسخ
0
1
احسنت بر مردم فهیم شهرستان، قابل توجه مسئولین غرب گرا:استان بوشهر به ولایتمداری شهره کشور است و افراد غرب گرا جایی برای پذیرفتن مسئولیت در استان و به خصوص شهرستان دشتستان ندارند
مهمان | 16 دى 1395 11:57:18 | ارسال پاسخ
0
1
اگر مردم ولایی نباشند جامعه توسط حزب های غرب زده مثل آمریکا می شود و هر روز بی بندباری البته بعضی از افراد در شهرستان دنبال این هم هستند
مهمان | 15 دى 1395 20:45:18 | ارسال پاسخ
0
0
مسول اگر مسئول باشد نباید گوش حرف کسی کندولی متاسفانه همه مسولین از جایی خط می گیرند
ساکن جم | 16 دى 1395 07:34:21 | ارسال پاسخ
0
0
سلام.ناصرون با این خبرهات و مطالب چی را میخوای ثابت کنی؟
تا کی میخوای تخریب را ادامه بدهی؟
خجالت بکش حیا هم چیز خوبیه که بعضی از رسانه برای نشان دادن قدرشتان کنار زدنشه عاقبتت رو داشته باش.
این یادداشت دقیقا معنای حقیقی بی بصیرتی را می دهد پس همیشه تفکر کنید.
12123 | 16 دى 1395 12:15:36 | ارسال پاسخ
0
0
چرت نگو
ایمان | 19 دى 1395 13:10:10 | ارسال پاسخ
0
0
سلام من نمیدانم چرا قوه قضائیه با این هنجار شکنها برخورد نمیکند اخه چرا اجازه میدهند اینها اقدام به تشنج در جامعه کنند مرگ بر فتنه گر  
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 
   
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir