امروز : پنج‌شنبه 7 ارديبهشت 1396 / Thursday 27 April 2017
 

کد خبر: 72268 این صفحه را به اشتراک بگذارید تاریخ انتشار : 1395/10/20 13:05:28

185میلیاردریال کالای قاچاق درآبهای خلیج فارس کشف شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: ماموران دریابانی شهرستان کنگان، محموله کالای قاچاق و ممنوعه به ارزش 185 میلیارد ریال کشف کردند.

به گزارش "ناصرون " پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی دریابانی استان بوشهر روز یکشنبه به نقل ازسردار قلندر لشکری افزود: در اجرای منویات مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا، دریابانان پایگاه کنگان موفق به کشف این محموله شدند.
وی اضافه کرد: براساس اخباردریافتی یک فروندلنج باری حامل کالای ممنوعه قصد ورود به اسکله بندر دیر را داشت که بلافاصله مورد بررسی قرار گرفت.
لشکری اظهار کرد: برابر دستور، ماموران این فرماندهی برای بررسی دقیق موضوع به محل استقرار شناور اعزام و براساس دستور قضایی از شناور بازدید کردند که مقادیر بسیار بالایی سیگار در مارک های مختلف، شربت و سایر کالاهای ممنوعه و قاچاق به ارزش 185 میلیارد ریال از این شناور بدست آمد.
وی با تاکید بر اینکه آثار بد قاچاق کالا پیامدهای منفی اجتماعی دارد، اضافه کرد: مبارزه با پدیده قاچاق نیازمند عزم جدی است که در این زمینه میان دریابانی و دستگاه قضایی در برخورد با پدیده قاچاق تعامل افزایش یافته و در برخورد با پدیده قاچاق و عوامل توزیع آن عزم جدی دارند.
بندر های دیر و کنگان در فاصله 200 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

تبلیغات  
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 
   
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir